ПОЛУЗІРСЬКИЙ НВКЧетвер, 04.06.2020, 10.11.16

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2019 » Березень » 7 » Наказ №1 основна діяльність 2019
18.50.11
Наказ №1 основна діяльність 2019

НАКАЗ

 

               03.01.2019                                                                                                                                                                         № 1

                                                                                                                            

Про  організацію  охорони  праці

 

        На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 563 від 01.08.01, Положення про організацію охорони праці учас­ників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, згід­но зі ст. 23 Закону України «Про охорону праці» та з метою організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних та лікувально-профілактичних заходів, спря­мованих на запобігання нещасним випадкам, професійним захворю­ванням і аваріям у процесі праці,

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію з питань охорони праці відповідно до Закону України «Про охорону праці» і Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з на­гляду за охороною праці від 03.08.93 № 73 у складі:

•  Гаража  В.В.директора  НВК, керівника комісії з питань охоро­ни праці;

•  Лях  Н.О. _ — заступника директора з навчально-виховної роботи, голови комісії з проведення навчання та перевірки знань працівників школи з питань охорони праці, відповідальної за розробку інструкцій та охорону праці під час навчально-виховного процесу;

•_Тернового В.М.учителя фізичної культури, відповідального за ство­рення безпечних умов праці на уроках фізичної культури у спортивно­му залі та на спортмайданчику;

•_Соверткової  В.Д.учителя ОБЖ, відповідальної

за проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнівським колективом НВК.

2. Комісії з питань охорони праці:

2.1. Організовувати слухання на засіданнях ради школи звітів керів­ників структурних підрозділів щодо створення здорових і безпечних умов праці для проведення навчально-виховного процесу, здійснення заходів, передбачених колективною угодою з охорони праці.

2.2. Проводити розслідування нещасних випадків, що сталися в ході навчально-виховного процесу згідно з Положенням, та своєчасно ін­формувати відділ освіти.

2.3.  Організовувати проведення вступного інструктажу та йо­го оформлення згідно з наказом Міністерства освіти і науки Украї­ни № 563.

2.4.  Організовувати розробку інструкцій щодо виконання не­безпечних робіт, а також перегляд цих документів один раз на три   роки.

2.5. Здійснювати контроль за забезпеченням відповідних категорій працівників школи спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами ін­дивідуального захисту.

2.6.  Забезпечувати проведення обов'язкових періодичних медич­них оглядів.

2.7. Здійснювати постійний зв'язок із державними органами з ме­тою запобігання травматизму учнів,

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи_Лях  Н.О.

3.1. Організувати виконання організаційно-технічних заходів зі ство­рення здорових і безпечних умов проведення навчальних занять у ка­бінетах, лабораторіях, майстернях, спортивному залі.

3.2. Контролювати наявність, збереження і використання навчаль­ного обладнання, приладів, хімічних реактивів під час навчально-ви­ховного процесу відповідно до Типових переліків і норм, установлених чинним законодавством.

3.3.  Організовувати навчання педагогічних працівників з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності учнів.

3.4.  Забезпечити у своєму підрозділі проведення первинного інс­труктажу на робочому місці, повторного та позапланових інструктажів згідно з наказом МОН України № 563.

3.5. Здійснювати контроль за розробкою і періодичним переглядом (один раз на три роки) Інструкції з охорони праці в частині, що сто­сується виконання лабораторних робіт.

3.6. Здійснювати контроль за роботою зі створення відповідних умов для виконання санітарно-гігієнічних норм і вимог з охорони праці та пожежної безпеки під час проведення позакласних і позашкільних заходів, вживати необхідні міри щодо їх поліпшення та нести за них особисту відповідальність.

 3.7. Контролювати діяльність класних керівників, керівників гуртків, спортивних секцій щодо проведення конкурсів, екскурсій, організації громадських робіт, суботників з метою створення безпечних і нешкід­ливих умов праці й відпочинку учнів, запобігання травматизму та не­щасним випадкам, надавати їм практичну допомогу.

3.8. Проводити навчання й інструктаж класних керівників, керівни­ків гуртків, учителів та інших осіб, залучених до організації позакласної роботи, згідно з наказом МОН України № 563.

4. ____Директору  НВК____:

4.1. Забезпечити експлуатацію будівель, споруд і території відповід­но до вимог, правил і норм з охорони праці та догляд за ними.

4.2. Забезпечити правильність складування і збереження матеріаль­них цінностей, належний санітарно-гігієнічний стан побутових і допо­міжних приміщень.

4.3. Забезпечити дотримання норм безпеки під час експлуатації ви­робничого, енергетичного, вентиляційного обладнання.

4.4. Забезпечити дотримання норм протипожежної безпеки в будів­лях і спорудах, стежити за наявністю засобів пожежогасіння.

• 4.5. Організувати проведення замірів опору ізоляції електроуста­новок та електропроводки, заземлюючих пристроїв, вимірювань рівня освітлення та радіації у приміщеннях НВК.

4.6. Розробити і один раз на три роки переглядати інструкції з охо­рони праці під час виконання ремонтних робіт, регулярно проводити інструктажі з технічним персоналом НВК.

5. Завідуючим кабінетами:

• фізики —  Сердюк  М.І.;

•  хімії —   Терновий В.М.;

•  інформатики—    Горобець  В.В.;

•  трудового навчання —_Кульчинська  Н.І.;

•  біології —    Лях  Н.О.;

•  спортивного залу —  Терновий  В.М.  персонально відповідати за забез­печення належного стану робочих місць, обладнання, приладів, інс­трументу, проведення інструктажів, наявність необхідних інструкцій з охорони праці.

6. Керівникам гуртків, секцій, класним керівникам:

6. 1. Проводити з учнями інструктажі з техніки безпеки з обов'язковою реєстрацією їх у журналі встановленого зразка.

6. 2. Забезпечувати належний стан робочих місць.

 7. Усім педагогічним працівникам НВК:

• 7.1. Провести на першому уроці навчального року з кожного пред­мета інструктаж учнів з техніки безпеки згідно із наказом МОН Украї­ни № 563 з обов'язковою реєстрацією його в класному журналі перед записом про першу тему уроку.

7.2. Протягом навчального року проводити необхідні інструктажі із фіксацією їх у таких документах: класному журналі, журналі з пра­вил охорони безпеки життєдіяльності учнів школи.

7.3. Про кожний нещасний випадок терміново доповідати дирек­тору школи.

7.4. Ретельно виконувати цей наказ і створювати безпечні умови перебування учнів у школі та поза її межами.

8. Наказ довести до відома всіх працівників під розпис.

 

Директор НВК                                                        В.В.Гаража

 

Категорія: Книга наказів НВК | Переглядів: 122 | Додав: ooo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • Освіта Новосанжарщини


  • Copyright MyCorp © 2020