ПОЛУЗІРСЬКИЙ НВКСубота, 19.09.2020, 22.21.38

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Звіт про роботу | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

  В Полузірському  НВК вже багато років працює орган учнівського самоврядування "Країна Полузірляндія”, який об’єднує учнів 5 – 11 класів. Супутником Країни є "Острів щастя”, до складу якого входять діти 1 – 4 класів. Вся робота учнів  НВК проходить через цю організацію. При розподілі доручень членам організації обов’язково враховуються бажання та нахили учнів, їх здібності.

   Вся виховна робота організації спрямовується на виховання любові до рідного краю, його історії, традицій, звичаїв і така форма роботи виховує почуття єдності колективу і особистості. Робота в організації проводиться як під час навчального процесу так і в позаурочний час. В наслідок цього зникає явище "незайнятості” учнів після уроків, особливо схильних до правопорушень. В країні працює 7 міністерств: навчання і дисципліни, культури і відпочинку, спорту і здоров'я , милосердя, народознавства, екології, господарства. Кожне міністерство має свій напрямок роботи за який воно несе відповідальність перед кабінетом міністрів та парламентом.

    Міністерство навчання і дисципліни систематично веде облік успішності і поведінки учнів, допомагає класним керівникам у проведенні класних годин. Міністерством були проведені: бесіди "Чи вмієш ти вчитися?”, "Книга вчить, як на світі жить ", "Обов’язок кожного учня - хороше навчання”, "Вчимося дисципліни один в одного”. Міністерство постійно проводить профілактичну роботу з учнями , які постійно пропускають уроки без поважних причин та запізнюються. Результатом роботи міністерства є  призові місця на районних олімпіадах.

     Міністерство культури та відпочинку бере активну участь у проведенні свят та конкурсів "Наш клас - найкращий, "Міс школи ", "Кохання першого погляду”, військово - спортивні змагання, вечори "Осінній бал”, "Пам’яті наших дідів”, "Голодний рік – голодний вік”, "До дня визволення Полтавщини”, "Вчителько моя”, "День матері”, "Україно – твій біль", "Дзвони Чорнобиля”.

     Міністерство спорту і здоров'я активно працювало над впровадженням серед учнів активного способу життя. Проводилось безліч спортивних змагань у школі з різних видів спорту: "Найпрудкіші”, "Кенгуру”, "Футбол- зміст нашого життя”. Результатом роботи міністерства є призові місця. За підсумками  районної Спартакіади школярів  учні школи ввійшли в 10 кращих.

   Члени міністерства милосердя систематично допомагають людям похилого віку, ветеранам, вдома. Поздоровляють їх зі святами, запрошують до НВК на свята. Найбільша допомога надається взимку (відкидання снігу, рубання дров, доставляння продуктів харчування з магазину). Весь час надається допомога людям з Будинку присталих: прибирання весною і восени території закріпленої за будинком, проведення святкових концертів, читання книг.

   Міністерство народознавства всю свою роботу спрямовує на відродження народних традицій, допомагаючи поновлювати експозицію шкільного музею. Члени міністерства брали активну участь у підготовці і проведенні фольклорних свят : "А вже Покрова відцвіла”, "Андріївські вечорниці”, "Запитаємо в Миколая”, "Різдво”, "Водохреща”, "Без верби і калини нема України”.  Працює пошуковий загін "Оберіг", який у 2008-2009 н.р. брав участь у обласному турі Всеукраїнської історико - етнографічній експедиції "Україна вишивана", і ввійшов в 5 кращих пошукових загонів (відзначений грамотою обласної держадміністрації)

     Члени міністерства екології постійно працюють над озелененням класних кімнат і рекреацій, проводячи операції: "Джерело”, "Деревце”. В НВК діє екологічна художньо агітаційна бригада "Паросток” яка в цьому році на районному конкурсі – огляді отримала ІІ місце. Були підготовлені і проведені свята: "Свято зимуючих птахів”, "День зустрічі птахів”, "Свято урожаю”, "Свято квітів”, "Ліс наше багатство”, була проведена акція "Зелена аптека” із заготівлею трав для їдальні. Агітбригада регулярно робить тематичні виступи для жителів села і учнів НВК. Результатом роботи є грамоти : "Грамота за активну участь у Всеукраїнській акції "Зелений паросток майбутнього”, "Грамота за активну участь у природоохоронній акції: "Джміль і бджілка”, "Парки – легені міст і сіл ”, "Галерея кімнатних рослин”.

   Робота міністерства господарства спрямована на підтримання належного порядку в приміщенні та на території шкільного подвір’я. Щороку проводиться акція "НВК - наш дім, ми господарі в нім”. Члени міністерства постійно контролюють чергування в НВК , вирощують розсаду в теплиці висаджують її на шкільний огород, доглядають влітку , восени збирають урожай для шкільної їдальні. Влітку організовують збір фруктів і ягід у шкільному садку , для заготівлі на зиму. Члени міністерства господарства були найактивнішими ремонтниками приміщення НВК влітку. Організація весь час працює над озелененням території  подвір’я  НВК,  доглядаються  сад НВК, клумби , вирощуються квіти.

    Казначейство Країни Полузірляндії веде облік коштів , що поступають у казну , купляє призи для переможців конкурсів, організовує проведення Полузірляндських ярмарків.

    Отже , вся робота Країни Полузірляндії спрямована на поліпшення навчання , поведінки, виконання корисних справ у  НВК і на території села.

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту
  • Освіта Новосанжарщини


  • Copyright MyCorp © 2020